Лінгвіні №12 tm Paone 0,5 кг

Лінгвіні №12 tm Paone 0,5 кг

  • Виробники: Paone
  • Модель: Лингвини
  • Наявність: Є в наявності
  • 35 Грн./шт

  • Без ПДВ: 35 Грн.

Лінгвіні (Linguine) tm Paone 0.5кг №12

Лінгуіне (італ. Linguine - язички), Лінгвіні або Лінгвінетте - класичні італійські макаронні вироби великого формату з регіону Кампанія. Вони тонкіші за Феттучіні, і ближче за формою до спагетті (макаронні вироби з довжиною більше 10 см), але злегка сплюснуті: особливий вид вузької плоскою вермішелі. На відміну від спагетті лінгуіне подаються з морськими продуктами або песто.

Походження пасти цікаво не тільки історичними фактами, пов'язаними з нею але і безліччю легенд і міфів, якими оповитий це продукт. Італія, як законодавець моди в пасті на сьогоднішній день, а так само як найбільший виробник і «поїдач» цього продукту, наполягає на тому, що паста винахід споконвічно італійське.

На підтвердження більш раннього, або, як мінімум, незалежного появи «самої італійської їжі» саме на території сучасної Італії наводяться цитати з Цицерона і Горація - великих давньоримських поетів, вихваляли різні страви з борошна і води, зварені в солоній морській воді. Знайдені кулінарні книги Аппіціуса, який жив за часів імператора Тіберія в першому столітті нашої ери, в яких описуються страви нагадують сучасну лазанью. А в 1000 році нашої ери кухар могутнього патріарха Аквилеї, Мартіно Корно вже написав книгу «Про кулінарне мистецтво виготовлення сицилійських макаронів».

Один з найпопулярніших рецептів з лінгвіні - лінгвіні ді маре, лінгвіні з морепродуктами.

Так само лінгвіні використовують як локшину удон для приготування коробочок вок.

Без ГМО

Склад: борошно грубого помелу з твердих сортів пшениці (глютен), вода. Можливі часточки яйця.

Вага упаковки: 0,5 кг

Вид упаковки: пакет-подушка

Термін придатності: 36 місяців

Виробник: Paone

Країна походження: Італія

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Лінгвіні №12 tm Paone 0, 5 кг, Лингвини, Паста(Макароны)